16 apr 2020Hofland Flowering Plants

Geen Duponchelia of Thrips, maar het Coronavirus....

Plagen en ziekten waar wij normaal gesproken huiverig voor zijn in onze teelten zijn onder andere Duponchelia en Thrips. Dit zijn slechts kleinigheden geworden bij het virus waar we nu wereldwijd mee te maken hebben. In korte tijd staat de wereld op z’n kop en lijken alle zekerheden die we dachten te hebben ineens voorbij te zijn.

We gaan terug naar de basis, naar wat echt belangrijk is. Dat houdt onder andere in dat we dit jaar geen jubileumfeest vieren en ook zal de aandelenoverdracht worden uitgesteld. Het zijn zaken die niet van levensbelang zijn, we gaan nu voor continuering van de kwekerij, ons hoofd boven water houden.

Als we terugkijken in de historie van onze kwekerij zien we dat de eerste generatie van onze kwekerij, Jan Hofland, ook te maken kreeg met een pandemie, namelijk de Spaanse griep. Deze pandemie duurde maar liefst twee jaar. En: het bedrijf bleef overeind. Met dit in ons achterhoofd strijden we samen met ons team verder, want overleven, dat zullen we!

We willen jullie allemaal veel sterkte, kracht en wijsheid wensen in deze periode. Samen kunnen we dit virus aan!

Namens ons team,
Goos, Frank en Annemiek